Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus A88XM-PLUS alaplapba...

Asus A88XM-PLUS alaplapba belemegy az AMD Athlon II X4 760K processzor vagy inkább maradjak az asrock Asrock FM2A88X EXTREME4+ -nál?

Figyelt kérdés
pcx-ről rendeltem ezeket a dolgokat de inkább váltanék az asus alaplapra az epu miatt és más egyéb miatt is de nem tudom hogy az asus alaplap beveszi-e ezt a procit.

2014. márc. 1. 14:49
 1/8 Mr.Kütyü ***** válasza:

csak a foglalattól függ, hogy beveszi-e

fm2+ ba belem megy fm2 is csak fordítva nem, úgyhogy mehet bele, amúgy szerintem Asrock-nál maradj:) kb ugyan olyan, sőt.. és még kicsivel olcsóbb is


Balázs

2014. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mr.Kütyü ***** válasza:

kialakítása is jobb, a fő pci-16x (ami közelebb a procihoz, asuson sárga) asrocknál vastagabb vga-kat is belelehet tenni, míg pl nálam, nem lehet mert nem férne el a proci hűtőjéhez így a másikba kell tennem, ezáltal sli/crossfire -ről lekellett mondanom.

pci-1x is jobb helyben vannak, nem zavarja a vga-t ide akár felvevőkártyát is lehet tenni.

Remélem segítettem, ha bármi további kérdésed van csak nyugodtan írj.


Balázs

2014. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Azért kérdeztem meg mert pl az asrock 100w nál nagyobb procit fm2+ ból nem vesz be. A kondik megoldása viszont mind a kettőnél ugyan az, de az asusnál ott az epu ami sztem energia takarékosságból, és kondi kímélésből (asus szerint) jobb. De javítsatok ki ha tévedek. Amugy 5 évig nem fogok uj gépet venni és most egy gigabyte HD 5670 128bit GDDR5 512MB kari megy bele amit csak fél év mulva cserélek le. Meg az asusnak nem jobb egy kicsit a konfigja? De ha az epu miatt nem éri meg venni akkor nem veszem az asust. Válaszokat pedig előre is köszi.
2014. márc. 1. 15:22
 4/8 A kérdező kommentje:
ja és elfelejtettem írni hogy a jelenlegi M-tec 450w os tápom megy bele amit ahogy néztem egy ideig elég lesz.
2014. márc. 1. 15:23
 5/8 Mr.Kütyü ***** válasza:

ASRock felszedte magát, így nincs különbség márka és márka között (ebben az esetben). én ASRockot venném, kicsit utána néztem más oldalaknak is, Asrock FM2A88X EXTREME4+ hírsebb alaplap (jobban értékelt is)

a táp elegendő

a vga-t ha lehetne kicsit erősebbre.. minimum egy gt440, nem muszály, de ha meglehetne tenni.

De ha eddig semmit nem vettél meg a konfigból, mondok kicsit erősebbet és olcsóbban (a táp nem számít bele).

2014. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen! A rendelést már leadtam, így akartam volna nekik írni hogy változás van az alaplap között de akkor maradok az asrock mellett.
2014. márc. 1. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Tápot is rendelj! Ezzel kinyírod a géped.
2014. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mr.Kütyü ***** válasza:
Bőven elég a táp hozzá, amúgy az alaplapba túlfeszültség ellen van védelme, maximum kikapcsol.
2014. márc. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!