Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek?

Milyen laptopot vegyek?

Figyelt kérdés
Utálom a laptopokat, de sajnos most fél évig szükségem lesz egyre. Használt kéne, mert utána egyből eladom, így szeretnék minél kevesebbet veszíteni az árából a 6 hónap alatt. Neha szoktam jatszani haverokkal neten, tehát jó lenne ha lenne legalább egy kis teljesítménye játék téren. Az asztali gepeepemhez képest mindenképp nagy visszalepes lesz, de ha egy bf2 vagy lol elmwgy rajta akadas nélkül akkor már örülök. Köszi a tanácsokat!
2014. febr. 25. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ár?
2014. febr. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Max 100
2014. febr. 25. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:
2014. febr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha utálod, meg gyenge is lesz, akkor miért nem pakolsz össze egy asztali konfigot arra az időre. Gondolom nem buszon/vonaton akarsz regényt gépelni.
2014. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2014. febr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha kicsit erőt veszel magadon, és elkezdesz ott kutakodni, akkor még a saját városkádban is találsz ott valamit.
2014. febr. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egy 40ezer fős szigeten leszek. Köszi a tippeket!
2014. febr. 26. 17:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Öhm... Ha konkretizálod, akkor lehet, hogy tudunk keresni valamit 30-40 euro, esetleg 50 dollár környékén. (Ha jól számoltam így hírtelen.)
2014. febr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!