Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Táblagép sd kártyája egyik...

Táblagép sd kártyája egyik pillanatról a másikra nem írható. Hogyan tehetem ismét írhatóvá?

Figyelt kérdés

Az ég világon semmit nem csináltam máshogyan, mint eddig, és eddig tökéletesen működött! Az ég világon semmi jele nincs, h nem írható. Linuxot használok. A nautilus file kezelő is írja, hogy van rajta 1.8 GB szabad hely, és hogy "Permissions: create and delete files", tehát eszerint is lehet írni. ÉS mégse.... Másolásra jelölök vmit, erre a jobb egérgombra szürke a "paste", azaz beillesztés/másolás... szürke a "move to trash" is... CTRL+V -re se csinál semmit... Törölni se enged. Viszont beolvassa az összes file-t és tudom olvasni ezeket az sd kártyán, valamint sd kártyáról átmásolni máshova is tudok.


Érdekes... a belső memoriával semmi gond továbbra sem, amit egyidejüleg beolvas az sd kártyával a nautilus filekezelő...


De ha valaki ért aTotal Commanderhez, az is jó nekem, én nem nagyon értek hozzá , de telepítve van, windows emulátor alatt (wine), és amit hasnzáltam alatta, az tökéletesen mukodik.


2014. febr. 23. 23:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!