Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valami baja van a monitoromnak...

Valami baja van a monitoromnak, de mi?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Acer monitorom van, (Acer AL1511) és amikor be van kapcsolva a gépem, és éppen filmet nézek, vagy nem vagy gép előtt mondjuk 15 percig, akkor nem állandóan, de néha 1-1 alkalommal kikapcsol a monitor, a zöld lámpája is barna színre vált (kikapcsol) és hiába kapcsolom ki- és be vissza, kiírja hogy "acer" majd "No signal" és ennyivel letudta. :/

Ha újraindítom a teljes gépet, akkor az egész monitor is szépen üzemel, bejön a windows felirat, az asztal, a parancsikonok, mintha misem történt volna.

Ez a hiba mindig máskor és máskor jön elő.

Windows 7-em van, 90 ezret költöttem a gépemre másfél éve. 24/F



2014. febr. 23. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
nem tudom mitől lehet nálam is volt ilyen hogy nyugalmi állapotra kapcsolt aztán nem jött vissza a kép de az én monitorom már haldoklik
2014. febr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok, hogy valami illesztőprogram hiánya okozhatja, lehet van az acerhez valami.
2014. febr. 23. 12:10
 3/6 soccerway ***** válasza:
kapcsolj ki a windowsban minden energiatakarékos cuccot, képernyővédőt.
2014. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2014. febr. 23. 15:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Tudom! Szarul van bedogva a kábel a gépbe, ki van lazulva. Javaslat: Próbáld meg megigazítani
2014. febr. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az volt a legelső, amihez nyúltam, és semmi baja nem volt, még meg is nyomogattam h biztos benne van-e, és az energiagazdálkodási lehetőség segített
2014. febr. 25. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!