Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD kérdés? Hogy van ez a...

AMD kérdés? Hogy van ez a mag/szál dolog? És a valódi/nem valódi magok? Nem értem! Valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés
És az Intel magjai hogy-hogy erősebbek? Hány %-kal? Megéri azt venni ha jó fogyasztású de aránylag erős gépet szeretnénk venni? Mert ha jobban belegondolunk az AMD fogyasztása elég magas!
2014. febr. 23. 10:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
63%

Az i3-4330 30 körül van. Én gyűjtenék még 15-öt egy i5-4430-ra, vagy i5-4440-re. Azok mégis csak natív 4 magosak. Nem vesz az ember minden évben processzort.

Az biztos, hogy a több szál nem pótolja a több magot.


Nekem alaplapnál 4 szempontom van: sata3,usb3,DVI kimenet (tartaléknak :),ASUS. Ebből az ASUS inkább csak megszokás. Eddig bevált.

(+1 szempont: igényeknek megfelelően ATX méret - több minden fér bele)


Az AMD vs. Intel vitába nem szállnék bele, hiszen írtad, hogy próbáltad mindkettőt.

"bátran mondom, hogy az Intel jobb!" - akkor mit számítanak magok és modulok közti különbségek?

Nyugodt Úr (vagy valaki más, aki 40%-ban hasznos válaszokat ad) már úgyis leírta a lényeget dióhéjban.

2014. febr. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
köszi a lepontozást, azt hiszem korrekt módon megírtam hogy milyen lapot vennék hozzá, az egy megjegyzés volt hogy nem éri meg... tukó
2014. febr. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
40%
én dobtam neked egy +1 et . a kérdező idióta had pontozzon csak le majd ki tiltatom innen ! :D
2014. febr. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!