Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hány GB memóriát kezel a Vista?

Szabó Gy kérdése:

Hány GB memóriát kezel a Vista?

Figyelt kérdés

Az operációs rendszerem Win 7,de az alaplapi driver Vista.

4 GB/2x2 memória van benne,de csak 3,2 rendszermemóriát ir.

A VGA 1 GB-os.

Miért 3,2 GB a renszermemória?


2014. febr. 22. 21:36
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igazából azért kérdeztem meg,mert a gépet el akarom adni.Én XP párti vagyok és az volt rajta mindvégig.Az új tulaj Win 7-et kért.Ezért lett feltéve rá ,még hozzá 64 bit-es.Ez 100%.Ezért is lepődtem meg az AIDA szerinti 3200mb-on.

A barátom szerint rossz a program.Ez viszont lehet,mert egy korábbi verzió felcserélte a proci és ház hűtését ill.a fordulatszámot.Tökre vad dolgokat írt.Akkor is tanácstalan voltam.Program hiba:(

A lehetséges vevőt nem érdekli,hogy mennyit lát a gép.Ő elégedett,én meg átsiklok felette.Azért köszönöm a segítséget:) Üdv

2014. febr. 23. 22:53
 12/13 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezö ! Ha te olyan nagyon okos vagy mond meg nekem hogy szombathelyen a Ceo számitástechnikai üzletvetzetö is az ezelöti gépemnél nemjavasolta az Asrock alaplapot mert akkor talán ö a szakember is hülye mi ??? Nem ö nekem akart jót ennyi de én megvettem és szivtam azt Asrock alaplappal igaz az elöte levö gépemben Asrock alpalap volt Metro ba vásárolt. Tudod nemcsak a számitógép üzletvezetöje hanem egy informatikus ismerösöm aki a windows 8.1 et telepitete is megmondta vagy Asus vagy Gygabite alaplapban gondolkodjak az asrockot kenjem a hejamra. Nekem az Uefi bios os Asrockból kipotyogtak a ramok szép. A te alaplapot hány éve s ? Nekem fél éves volt de használba szépen eladtam. Én a szakembere fogok legközelebb hallgatni
2014. febr. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kedves TOMAZIA19!


Nem fogok erről vitázni veled.Lebeszéltek róla,nem vettél, kész.Kívánom,hogy a helyette választott alaplap sokáig menjen hibátlanul.Egyébként 7 éves a lap.

2014. febr. 24. 05:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!