Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel proci mellé nVidia vagy...

Intel proci mellé nVidia vagy AMD VGA lenne jobb?

Figyelt kérdés

Ez a kettő között próbálok dönteni:


[link]


Ez azt mondja, az nVidia jobb, de én ebben kicsit kételkedem. Szerintetek melyik lenne a legmegfelelőbb?



2014. febr. 20. 00:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Valaki azt mondja az nVidia jobb, valaki azt, hogy az AMD, de egyik sem mond igazat. Jelen esetben a két kártya körülbelül egy szinten van ( hol az egyik, hol a másik teljesít jobban ). Amelyik szimpatikusabb/olcsóbb, azt érdemes a kettő közül venni. Én személy szerint r9 280x-et vennék, de szinte sehol nem lehet kapni, ha jól néztem. Se PCX-en, se Ipon-on.
2014. febr. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

egyik napról a másikra, csak a duplájára nőtt az ára...

2014. febr. 20. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az R9 280X a jobb.
2014. febr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is most nézem, hogy csak egy fajtát lehet kapni... ami drágább mint az R9 290X (!). Úgyhogy GTX 770. Nem baj legalább lesznek kidolgozottabb driverek, GeForce Experience és Shadowplay. :)
2014. febr. 20. 10:19
 5/6 anonim ***** válasza:
200k ért nem éri meg a 280x. azért adják annyiért mert kevés van belőle.és a bányászok képesek még ennyit is kifizetni érte
2014. febr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Asus Matrix Platinum, szerintem ez nem egy "átlagos" r9 280x, ezért adják ilyen brutál áron, de tök szar, hogy nem lehet kapni. Amúgy kérdező: Ha ilyen kártyát látsz, hogy HD7970 GHZ Edition, akkor azt nyugodt szívvel megveheted, ugyanazt tudja, mint az r9 280x ( mivel ugyanaz pöccre, de lényeges, hogy ghz edition legyen, mert az az ami megegyezik az r9-essel, a HD7970-ek közül ).
2014. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!