Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Számítógépet milyen csatlakozó...

Számítógépet milyen csatlakozóval tudnék tv-re kötni?

Figyelt kérdés

A tv-n ezek vannak:

Bemenet és kimenet

Komponens bemenet (Y / Pb / Pr) x 1 ea

Kompozit bemenet (AV) x 1 (Common Use for Component Y) ea

Digitális audio kimenet (optikai) x 1 ea

DVI Audio bemenet (Mini Jack dugó) x 1 ea

Ethernet (LAN) x 1 ea

HDMI x 4 ea

RF bemenet (földi / kábel bemenet) x 1 ea

USB x 3 ea

Fejhallgató x 1 ea

Scart x 1 ea

CI nyílás x 1 ea

IR Out x 1 ea



Rendszer

DVB-T/C DTV Tuner

Analóg Tuner elérhető

CI+ (1.3) available


2014. febr. 19. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen VGA-d van? Ha van HDMI kimenet a videókártyádon, akkor rácsatlakoztatod HDMI-n keresztül és a hang is átmegy, én is sokszor csináltam ilyet. Az én VGA-m HD7870-es simán átviszi a hangot, ha TV-re teszem a gépet. Amúgy Talán HD3000-es szériától a Radeonok átviszik a hangot HDMI-n, a GeForce-ok nemtudom, hogy hanyas szériától, de azok is, ha minden igaz.
2014. febr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha viszont a gépeden tárolt képeket ,videokat akarod smart tv-n nézni,akkor más megoldás is van.


Mit szeretnél elérni?

2014. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Lehetőleg a hangot úgy szeretném hogy a tv-n menjen. Sajnos csak DSUB van a videokártyán. :(


A tv-t szeretném monitorként használni.

2014. febr. 20. 01:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Kell lennie rajta, VGA bemenetnek! Nekem egy 2011-es 32"-os ( 82 centis ) FullHD Samsung LED TV-m van és ezen is van VGA bemenet. Ha sima VGA kábellel rákötöd a gépet a TV-re, a hangot, meg sima hangszóróval megoldod.
2014. febr. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami hiányzik a TV bemenetek közül. Ha a tv-n van DSUB vagy DVI-in akkor valószínű,hogy ott lesz hozzá egy audio in is. Magyarul két kábel kell.
2014. febr. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!