Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket vegyem?

Melyiket vegyem?

Figyelt kérdés
PS 3 Vagy XBox 360 ?

2014. febr. 18. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Pc-t vegyél. Azt egyik sem tudja űberelni sem grafikában, sem teljesítményben, sem a játékok árában.
2014. febr. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De a konzol árában igen. Ha a kettő közül kell választani, akkor PS4, néhány játékban jobb grafikát ad.
2014. febr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Viszont a ps-hez nincs az a kamerás izé, amikor a muki ugrál a TV előtt.
2014. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem XBox 360-am van Kinect-tel.Én nagyon meg vagyok elégedve mind a grafikával,mind a Kinect-tel.Szerintem azért vegyél te is XBox 360-t mert sok játék van rajta,s amint már említettem jó a grafikája is.Ám az első válaszolónak is igaza van abban,hogy a PC sokkal több mindenre jó,arra is vannak jó grafikájú játékok,és mind ezek mellett még olcsóbbak is.(a játékok)
2014. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tengor ***** válasza:
Használd a keresőt és olvasd el ott mit tanácsoltunk az előtted ezt már megkérdezőknek!
2014. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egyetértetek veletek DE:

-nem egy árkategória a gamer pc-vel (xbox 360 van 40k-ért is)

-nem egy árkategória a ps4-el

-7 év körüli konzol mit vártok, hogy az idő végezetéig ugyanúgy versenybe marad a pc-vel?


Nah de a kérdésre válaszolva:döntsd el, hogy melyik exkluzívok érdekelnek jobban.Ugyan én egy ideje gamer pc-re váltottam,de még így is tudom ajánlani az xboxot.

2014. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3#


Az a kinect akar lenni,ps3-hoz van move.

2014. febr. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!