Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek kéne ennek a...

Szerintetek kéne ennek a gépnek Win 7 64-bites frissítés, és biztos hogy újra kéne minden játékot telepíteni? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudom, mi legyen... A gépem szerintem elég gyors és nem rossz, viszont félek hogy a steam az origin illetve a gta 4-et, 100% hogy újra kell telepíteni? Mert ezek Windows 7 32-bitre voltak telepítve. Szóval, csak ezektől félek... Hogy majdnem a fél játékomat torrentről töltöttem le... És akkor most újra állhatok neki letöltögetni? Egyébként a konfig.:


Gigabyte Technology Co., Ltd. H55M-UD2H

Amd radeon 7850 sapphire

8 gb ddr3 ram

1 terra HDD + 297 gb HDD

(297 gb HDD-re lenne rátelepítve az op. rendszer.)


Aki tudna válaszolni, az zöld kezet kapna!



2014. febr. 16. 00:11
 1/7 anonim ***** válasza:

8 giga RAM-hoz már kell a 64 bites Windows 7, mert így csak 4-et tud belőle használni. Sajnos 32->64 átállás csak teljes újratelepítéssel lehetséges, így a szoftvereket újra kell raknod. Steamnél van kerülőmegoldás: a steamapps könyvtárat mentsd el, és majd új Windows alatt másold vissza. Ekkor ha ugyanarra a meghajtóra kezded el telepíteni a játékot, észre fogja venni, és egy szimpla integritás check után játszhatsz. Alternatíva, hogy az egész Steamet átmásolod, majd új Windows alatt rendszergazdai jogosultságokkal elindítod a Steam.exe-t: ha szerencséd van, telepíti a szükséges szolgáltatásokat, és minden marad a régiben, rosszabb esetben ez nem sikerül neki, és bugos lesz. Alternatíva #2, hogy a játékokról biztonsági másolatot készítesz, majd innen telepíted őket.

Arra figyelj, hogy játékok mentéseit egyik fenti metódus sem menti el, arról neked kell gondoskodnod (kivéve, ha SteamCloud-ba menti) - ezek meg játéktól függnek, nem a Steamtől.

Originnel nincsenek ilyen irányú tapasztalataim.

2014. febr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És szerinted a konfig tökéletes lesz a 64-bit telepítésére?
2014. febr. 16. 00:38
 3/7 anonim ***** válasza:
64 bites processzor, 64 bit nélkül (desktop Windows alatt) megcímezhetetlen memóriamennyiség, miért NE lenne "tökéletes"? Ez a gép 32 bittel vissza van fogva.
2014. febr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jaj, tényleg bocs... Csak már késő van... Bocs, elfelejtettem oda írni a processzoromat... Intel Core i3 540 3.07 Ghz.
2014. febr. 16. 01:05
 5/7 A kérdező kommentje:
Nos?
2014. febr. 16. 01:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy mi a gond, illetve mi pontosan a kérdésed. Steam-et részleteztem, 64 bites Windowsnak meg magának teljesen meg fog felelni ez a gép, már egy Core 2-es is megfelelt. Sőt, mivel 8 GB memóriát gyömöszöltél bele, ha továbbra is 32 bites Windows-zal használod, csak a fele lesz kihasználható.
2014. febr. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt akartam volna tudni. Köszönöm! Megy a zöld!
2014. febr. 16. 01:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!