Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 8.1 és Lumia 620-t...

Bráj Gábor kérdése:

Windows 8.1 és Lumia 620-t szeretnék kábellel összekötni. Miért nem ismeri fel a telefonomat?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nekem is Windows 8.1 gépem van ,és Samsung Galaxy Mini 2 telefonom.Én is amikor legelőször hozzákötöttem azt hittem,hogy valami baj van,pedig nem volt semmi.A telefon tetejéről húzd le az állapotsort és ott nézd meg,hogy van e

valami olyan ,hogy belső tárhely bekapcsolása,és ha arra rámész,és bekapcsolod,azonnal jó lesz.Ha nem ez a baja,vagy nem így kell hozzácsatolni,akkor nem tudok semmi mást,ugyanis az androidos telefonok 90%-hoz így kell csinálni.

2014. febr. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a Lumia az nem androidos,hanem windowsos,abból is a 8-as fut rajta,

-ha a hozzá kapott (normál usb-mikró usb)kábellel dugod össze a gépeddel ,akkor a Start>Számítógép>Windows Phone -ként lesz látható

2014. febr. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2014. febr. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a jóindulatot skacok. A windows 8-nál így is volt, viszont 8.1-nél nem látja a telót csak az eszközkezelő és nem tudom frissíteni a drivert....sajnos.
2014. febr. 16. 15:15
 5/6 A kérdező kommentje:
...hát a gyik a nokia care-n sem segített, sajna 8.1-re nincs még driver sztem..... :(
2014. febr. 16. 16:40
 6/6 anonim válasza:
nekem is ez a bajom, csak a gyökér windows 7-tel!
2014. ápr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!