Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Most raktam össze egy gépet,...

Most raktam össze egy gépet, de a vártnál lassabb, és más baj is van vele, miért?

Figyelt kérdés

CPU: AMD Sempron 3200+ 1,8 Ghz

Alaplap: Nvidida GeForce 6100 +nForce 430/410

Videókártya: NVIDIA GeForce 6600

2Gb memória(2x800mhz)


Most néztem meg a hőmérsékletet és a GPU 60C° os!!

Miért?Van az alaplapban integrált videókártya, és lehet nem tetszik neki a belerakott kártya? Letiltsam az integráltat ha van vagy mi?:/

Vagy a procival van gond?Kicseréljem esetleg? help!!


2014. febr. 14. 19:15
1 2
 11/14 anti paladin ***** válasza:

Az alaplap típusát nem tudjuk mert nem a nevét hanem a chipkészletet írtad oda így nem tudjuk megmondani, hogy az adott proci jó-e az adott laphoz.


Egyébként jó, én hasonló konfiggal mw2-őt toltam. Nem tudom mennyi volt az fps de elég érzékeny vagyok rá, de jól ment, szaggatás nélkül.

2014. febr. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Oh, bocsi... Azt írtam amit 3DP Chip írt ki.

Ez az:

[link]

2014. febr. 16. 09:41
 13/14 anti paladin ***** válasza:
Hű. Ezermillió pontos kérdés, hogy mit támogat. Nem találtam hozzá infót. Jobb híján azt ajánlanám, hogy ha kinéztél hozzá egy procit akkor vásárlás előtt próbáld ki, megy-e vele a vas.
2014. febr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi, lehet ismerőssel intézem majd ezt akkor, az a legbiztosabb.:)

Amúgy meg tegnap frissített a windowst, és lehetett választani egy frissítést, Nvidia Controll panel, elfogadtam, és azóta lehet állítgatni a videókártyát azzal a programmal. Nem állítottam át semmit, de előtte a 2d-s flash játék akadozott, előbb leszedtem a Battlefield p4f-t és élvezhető minőségben fut(1 órát játszottam vele, és gpu 65c°os volt csak!). Ettől függetlenül még tuningolom majd, de amit akartam azt elértem vele.:) Köszönöm a segítséget!

2014. febr. 17. 23:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!