Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 1150 tokozású Pentium...

Dromedarbalu kérdése:

Egy 1150 tokozású Pentium G3220 procinak milyen erős az integrált video kártyája?

Figyelt kérdés

Eladtam szeretett gépem i5/HD 7790 páros. Oka hogy ezt semmi másra nem használtam csak havi 2 alkalommal tanulni. (c# programozás , Excel stb)


Most beruházok az árából egy egyszerűbb gépre csak tanulni sebessséggel nem lessz baj van ssdm.

De video teljesítménytől félek egy kicsit hogy nehogy túl gyenge legyen ezért vennék egy olcsóbb karit is bele.


Sok gépet rakok össze tudom hogy egy régebbi 128/256/akár512 mbs ddr1/2 VGAt képesek elhagyni bizonyos esetekben az új igpk.

De nem tudom mellyeket.


Ezért van a kérdés itt nehogy olyan kártyát vegyek ami gyengébb/ugyan az mint az igp.



2014. febr. 14. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem a videómemória mérete határozza meg a videókártyák sebességét, régebbi játékok fognak futni vele
2014. febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekel a video memória. A játékok meg főleg nem azért adtam el az előzőt.


Akarok venni egy olcsó alsó kategóriás karit tanulni!!! De tudom hogy a gyengébb kariktól akár gyorsabb is lehet bizonyos esetekben a modern igp.

Nem akarok venni olyat ami gyengébb vagy ugyan olyan.

Másszóval a kérdés melyik VGA jobb mint ennek a procinak az igp je?

2014. febr. 14. 18:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én továbbra sem értem, miért akarsz venni videokártyát, ha nem akarsz játszani. Munkára (amennyiben ez nem pl CAD-et jelent) tökéletesen elég egy mai IGP.
2014. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy AMD 5600K-val jobban járnál akkor.
2014. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy milyen erős ha nem akarsz játszani, akkor bőven megfelel
2014. febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

CAD progik (alap) video kép szerkesztés stb.

Ezekre kell. De azért kérdem mert a suliban igaz régebbi gépek de ott siralmas az igp.


De a kérdés marad az igpt milyen VGA nak vehetem pl.: 5450?

2014. febr. 14. 21:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha CAD-ezni akarsz, nVidia háza táján nézelődj inkább. Gondolom professzionális kártyára (Quadro) nem szánsz pénzt, de még így is jobban támogatottak, mint az ATI-k.
2014. febr. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Volt Quadro Karim már a 7790 előtt de az a baj hogy havi kétszer van bekapcsolva a gép.


Az írkálást ipadról megoldom és ennyi

2014. febr. 14. 23:29
 9/10 anonim ***** válasza:

De a kérdés marad az igpt milyen VGA nak vehetem pl.: 5450?



Erőben még talán több is van benne, viszont a gond a driverekkel van, az elterjedtebb programokon kívül a teljesítménye siralmas

2014. febr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ugyan nemigen használok CAD cuccokat, de ha nem sokezer node (így hívják egyáltalán?) méretű a projekt, akkor a 3220 IGP-je legalábbis használható kell legyen.
2014. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!