Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan tudnám elérni, hogy jó...

Hogyan tudnám elérni, hogy jó legyen a videókáryával a gépem?

Figyelt kérdés
Szóval, van egy 64 Mb-s integrált videókártya a gépemben, és van külön egy 128Mb-s kártya, beleteszem a gépbe a kártyát rádugom a monitort, bekapcsolom a gépet, a hangszórón hallom, hogy belép az XP-be de a egyáltalán nincs kép, lehúzom a kártyáról átdugom az integráltra azon pedig beadja, a Biosba próbáltam átállítani, de ehhez a részéhez nem igazán értek mivel sose volt integrált videókártyás alaplapom. Valaki ha tudja mit kell átállítani egy Asrock P4ip45gv alaplapon az kérem írja le
2014. febr. 13. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is van integrált is, mégsem kellett semmit állítani...

Szerintem lépj be ahogy tudsz, akkor fel kell ismernie az új kártyát, frissítsd és indítsd újra, jónak kell lennie. Igaz van amikor nagyon kevés a memória,akkor nem jön be rendesen a kép vagy ha nem jó a memória (vmelyik ha több van),akkor sem szokott bejönni a kép.

2014. febr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 levis56 ***** válasza:
2014. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!