Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyon sokat veszítek, ha a...

Nagyon sokat veszítek, ha a 7870-es kártyámat eladom (nem tahitis), és GTX 660-at veszek? Teljesítményre gondolok!

Figyelt kérdés
Problémám abból ered, hogy a Fifa microlaggol. Már mindent megtettünk a lagg megszüntetése érdekében, de semmi sem segített. Előtte GTX275-ös kártyám volt, amivel nem laggolt a Fifa. Amiket én játszok azok fullba mennek full HD-n. Nincs bajom a kártyával, de a tesóm fifa mániás, és ő elakarja adni, és egy GTX660-at akar venni helyette, mert szerinte kb. egy teljesítményen vannak. Geforce-t akar venni. Én csak akkor egyezek bele, ha nincs nagy teljesítménykülönbség. Szerintetek? Nem akar sokat hozzá tenni, úgyhogy árban ez amit bírna venni. Gépünk további adatai: 4 magos AMD BE 955, 8GB ram, chieftec CTG 500-as a táp.
2014. febr. 12. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
pár %al valahol jobb valahol gyengégg.cserélni nem éri meg! windows reinstal segíthet.
2014. febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ahogy már írtam mindent megtettünk a lagg megszüntetése érdekében. Win telepítés, AMD driverek verzióinak cserélgetése, egyéb segédprogramok, AMD Catalyst-ban is turkáltunk már, de semmi sem segített.
2014. febr. 12. 21:07
 3/7 anonim ***** válasza:
kérjetek egy havertól kölcsön vgat.és nézzétek meg azzal hogy hogy megy.lehet nem is az a ludas.
2014. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
GTX 275-el meglett próbálva, és nem akadt.
2014. febr. 12. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:
nem melegszik túl?
2014. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem melegszik túl, és kb. 25-30%-ban használja ki a kártyát.
2014. febr. 12. 21:17
 7/7 Osynho ***** válasza:

A GTX660 25-30%-kal lassabb a 7870-esnél. Nem lenne valami jó csere. :)


[link]

2014. febr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!