Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik r9 270x a jobb? Asus...

Melyik r9 270x a jobb? Asus r9 270x top vagy msi r9 270x gaming?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Ezalat értem a tuningolhatóságot és az ehhez szükséges jó és halk hűtést. Elore is közi a segítséget :)

2014. febr. 6. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő jól tuningolható és szerintem egyformán jó hűtés van rajtuk ( legalább is jellegét tekintve ), olyan ember nincsen, aki mindkettőt próbálta. A puding próbája az evés, neked kell megvenned a számodra szimpatikusabbikat és meglátni mennyire tuningolható és hűvös.
2014. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olcson vagy drágán szeretnéd meguszni?
2014. febr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én a Gigabyte-ot ajánlom mert annak jobb a hütése mert 3 venti van rajta. [link]
2014. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sapphire Toxic :)
2014. febr. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazából engem az Asus húz, viszont ha MSI aára lentebb menne akkor az lenne, mert pár fokkal hűvösebb és haalkabb (külföldi teszt szerint). Teljesítményben viszont gondolom nemigen van nagy eltérés. Megéri azt a plusz pénzt msi?
2014. febr. 6. 21:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék másik kártyák közül választani, mert nincs +5 ezrem toxicra :)
2014. febr. 6. 21:43
 7/8 halalfalo ***** válasza:
A Gigabyte-on meg hiába van 3 hűtő. A windforce ventinél jobb as ASUS. Akár ASUS, akár MSI,mindenképpp jobban jársz.
2014. febr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) és igen, nem a ventik száma hanem a hőfok számít. Meg ugye az Asus az egyik legjobb márka (szerintem).
2014. febr. 7. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!