Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes-e ezt az összeállítást...

Érdemes-e ezt az összeállítást megvenni?

Figyelt kérdés

Valamint milyen játékok futnának el rajta, ha nem is teljes felbontással?


[link]


2014. febr. 5. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem érdemes megvenni, ezen nem fogsz tudni játszani

Ez egy irodai gép ráadásul használt.

A bolt ami hirdeti használt gépekkel foglalkozik

2014. febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
filmet talán nézhetsz rajta, nem fogja vinni a játékokat, előre összerakott gépet ne vegyêl
2014. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jozsika2013 ***** válasza:
Ezen semmilyen komlyabb jatek nem fut sajnos. A processzor nem rossz, persze nem mai darab, de a maga csaladjabol az egyik legerosebb. Meg a RAM sem rossz, bar kerdeses a sebesseg. De az a GMA4500 az ultragaz. Az egy integralt vodeokartya, ami regi, illetve gyengebb netes jatekokkal megbirkozik, de ennyi. Arrol nem is beszelve, hogy integralt termeszete miatt a telepitett rendszermemoriabol szipkazza el a magaet (ertsd: nem all rendelkezesre 4GB RAM). Ez sterintem nem er 50 rugot, mivel ha jatszani akarsz, mindenkepp szamolnod egy egy videokartya beszerzesevel.
2014. febr. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jozsika2013 ***** válasza:
Ezen semmilyen komlyabb jatek nem fut sajnos. A processzor nem rossz, persze nem mai darab, de a maga csaladjabol az egyik legerosebb. Meg a RAM sem rossz, bar kerdes a sebesseg. De az a GMA4500 az ultragaz. Az egy integralt videokartya, ami regi, illetve gyengebb netes jatekokkal megbirkozik, de ennyi. Arrol nem is beszelve, hogy integralt termeszete miatt a telepitett rendszermemoriabol szipkazza el a magaet (ertsd: nem all rendelkezesre 4GB RAM). Ez szerintem nem er 50 rugot, mivel ha jatszani akarsz, mindenkepp szamolnod egy egy videokartya beszerzesevel.
2014. febr. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Jozsika2013 ***** válasza:
Csatlakozom az elottem szolokhoz, inkabb osszerakni javallott egy gepet. Ha meg hasznalt, akkor plane nem eri meg az arat (azt nem neztem, csak a konfigot).
2014. febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy használt :) Köszönöm a segítséget
2014. febr. 5. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!