Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meliyk videokártya legyen?

Meliyk videokártya legyen?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

intel i3 540 3.07GHz

8gb

450W táp, a márkát nem tudom mi

MSI H55M-E23 alaplap.

ehhez a géphez melyik lenne a legjobb? egyáltalán jók lennének?


2014. febr. 5. 15:46
 1/4 BM-Striker ***** válasza:
100%

Az Asus jobb lenne akezző közül, a komolyabb hűtése miatt.


A 7790/260x a legnagyobb kártya mait merek ajánlani 2 magos gépekhez.

2014. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen jók lennének. Telen vagyok, lassú, így a linked nem néztem meg melyik a jobb. De kb biztos egyforma, majd megmondja vki aki ír még. Mhz... Stb stb.

Am a táp elég lenne, de ha valami kínai nóném akkor ink vegyél egy márkásat nehogy baj legyen.

2014. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát a táp már úton van, a mostani codegen, de le se mertem írni xDD ki az ablakon!
2014. febr. 5. 15:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát passz. :D nekem van egy 300w codegenem. Több mint 10 éve hibátlanul hajt egy amd 2.4xp t egy gf6600gt vel. :D

megjegyzem akkoriban még nem volt ekkora választék semmiből, talán a mostaniak rosszak is. Passz. :D utánna (a gép most pihen nár egy éve) notim volt, meg kb 1,5 hete van ismét asztalim. Ez, bár nekem nem volt bajom az emlegetett márkával mégsem code :D egy 500w chieftec.

2014. febr. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!