Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért megy néha furcsán az...

Miért megy néha furcsán az egér? Miért gyorsul?

Figyelt kérdés

Bizonyos játékoknál az egér nagyon furcsán viselkedik.

Ilyen például a Team Fortress 2, Call of Duty MW2. A menüben tökéletesen megy, egyáltalán nem gyorsul. Mikor pedig elkezdek játszani mintha morzsa lenne az egér alatt. Van amikor annyira gyors, hogy majdnem megpördülök. Egyenletesen húzom az egerem és van amikor gyors és van amikor normálisan megy. A játék minden szakaszában előfordul, nagyjából 2-3 másodpercenként. Néha nagyobbakat néha kisebbeket. Viszont a többi játéknál nem tapasztalok ilyet, ott tökéletesen működik. Nagyon idegesítő tud lenni. Mi lehet a megoldás?



#gyorsuló egér #furcsán mozgó egér
2014. febr. 5. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mindenhol ilyen akkor valalmelyik beállítás okozza. Kapcsold ki a játékokban az összes rásegítő opciót.
2014. febr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem, hogy a Windowsban is tökéletesen működik.

Az egér pontos márkája és típusa pedig: A4tech X7 XL-750BK.

2014. febr. 5. 15:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Mind a kettő játékban ki vannak kapcsolva ezek az opciók. Egyébként azt még hozzátenném, hogy nem mindig csinálja ezt. Nagyjából minden második alkalommal. Ha be zárom a játékot és újra el indítom nem segít rajta!
2014. febr. 5. 15:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Tévedtem! Nem minden második alkalommal, hanem pályafüggő. Szerintem az FPS hez van köze. Átlag 60 fps-em van, 30 alá sosem megy.
2014. febr. 6. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!