Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha nincs windows7 driver...

Ha nincs windows7 driver hozzá, akkor nem is érdemes feltelepíteni?

Figyelt kérdés
Egy régi laptopról van szó (1,6 Ghz proci, 1,5 GB RAM, go6800). Ha a gyártó oldalán nincs windows 7, csak xp és vista driver akkor nem is érdemes telepíteni egy 32 bitest home-t?

2014. febr. 4. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát a Vistás drivernek kéne mennie Windows 7-en. Az én PC-m hez se nincsen Win 7 driver, de a Vistásakat elfogadta és megy vele :) Ki kell próbálni
2014. febr. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, holnap megpróbálom :)
2014. febr. 4. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdemes megpróbálni! Nekem 1,7-es core duos procis laptop volt, 2 gb rammal és hívatalosan nem volt win7 driver hozzá és simán feltelepítettem a win7-et 32bitest.


Nagyon simán futott rajta. Driver géniusszal meg megtaláltam hozzá az összes drivert!

2014. febr. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Emberek ***** válasza:
Szerintem erdemes. En egy Pentium M 1,7 gHz procira 1 giga RAM-ra huztam fel ugy, hogy vistahoz is alig volt driver, de a vistas es 7-es driverek keverekevel tokeletes
2014. febr. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Újraraktam, megy minden vista driver a gyártó oldaláról. Eszközkezelőben volt egy alapvető rendszereszköz nevű dolog amihez nem volt telepítve driver, kis utánajárás után kiderült hogy csak a kártyaolvasó volt. Gyorsaságra kb. ugyanolyan mint az XP volt (aero meg ilyen szirszarok nékül). Boot idő is maximum pár másodperccel több.
2014. febr. 5. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!