Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kap jelet egy idő...

Miért nem kap jelet egy idő után a monitor?

Figyelt kérdés

Akár játszok akár netezek akárcsak épp áll egy helyben a gép, random időközönként elmegy a kép, a monitor nem kap jelet és a vidikártya ventilátorai felpörögnek. A vidikártya tapintásra nem forró, még langyosnak se mondanám. processzor sem melegszik. a probléma fennállása miatt a gépet újratelepítettem, kiporoltam újrapasztáztam de néha még mindig csinálja. van hogy napokig nem, van hogy napjában többször is. Vírusírtó is van fent. Gépem adatai:

Processzor: AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz

Memória: Corsair CMV4GX3M1A1333C9 2*8GB

Videókártya: SAPPHIRE HD 7950 3GB GDDR5 WITH BOOST

Alaplap: Asrock 970 Extreme4

Merevlemez: WD 2 TB

Tápegység: Aurum Gold 700

Monitor: Samsung SyncMaster S24b150 FULLHD LED

Billentyűzet: Medion Erazer

Egér: Razer Naga

Egyebek: Hang: Sound Blaster WoW Wireless Headset / Xiron 2.1 Soundbar 80X15X18 cm Poweroutput (PMPO) 1760w RMS 55watt


2014. febr. 4. 01:02
 1/2 A kérdező kommentje:
Még annyit tennék hozzá, hogy csak a gépreset segít, de újraindítás után egyből újra van kép. de enyi idő alatt sztem le sem tud hűlni ha túlmelegedésről van szó. A gép minden alkatrésze garanciális még ha jól tudom. de nem nagyon akarnék megint ezzel szórakozni ha nem muszáj :D
2014. febr. 4. 01:04
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.


Pedig muszáj lesz kicsit szórakázni vele. Az alábbi dolgokat kellene megpróbálni:

- D-sub / DVI kábel csere és teszt (ha idáig D-sub -on ment akkor DVI kábellel próba vagy fordítva.

- sajna alaplapi VGA nincs így azzal nem tudsz tesztelni, így viszont kellene szerezni egy kölcsön VGA kártyát ami tuti jól megy, és azzal megpróbálni.

- esetleg a monitort rákötni egy másik gépre és teszt...

2014. febr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!