Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek melyik laptop a jobb?

Szerintetek melyik laptop a jobb?

Figyelt kérdés

Lenovo IdeaPad G500 59-401627

Link: [link]


HP Pavilion 17 e026sg

Link: [link]



2014. febr. 3. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Mire kell?Mert játékra elég siralmas mind a 2. Irj egy árat. Egyébként az 1. sokkal.
2014. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egyes jobb. Akár az újabb játékokat is viszi ( nemmindet, azt sem mondom hogy high on) de a 3-4 éveseket biztosan viszi.
2014. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
200-at szánnék rá és igen az is számít, hogy-hogy boldogul az újabb játékokkal. De ha ennyiből esélytelen kihozni egyet ami elbirkózik velük akkor milyen asztalit lehetne kihozni ugyan ennyiből kompletten (gép+monitor)?
2014. febr. 3. 11:33
 4/5 anonim ***** válasza:

a lenovo röhögve elfogja vinni az új játékokat már ha abból indulunk ki, hogy nekem van egy asus laptopom

intel pentium 2117u procival 1,80ghz

4gb-ram

nvidia geforce 720m és a far cry 3-al full grafikán játszok pedig nem is erre vettem ;D

2014. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a lenovo-t használom.

Ha van hozzá jó kis hűtésed, akkor mindent elbír. Nincs olyan játék, amivel ne boldogulna. (AC4-et, full-on elbírta.)

A processzorról: a leírások többnyire nem teljesek. Az a bizonyos i7 nem 2.1-en pörög, hanem 3.1-en, (turbo boost POWA! :D )

2014. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!