Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha egy nyomtatóban lévő...

Ha egy nyomtatóban lévő tintapatront folyamatosan újratöltögetek és tovább használom mint a dobozán lévő lejárati dátum akkor attól lehet valami baja a nyomtatómnak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 3. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:

nem, de egyre rondabb lesz a nyomat, mert kopik a fej. a legnagyobb lehuzasok egyike a tintasugaras nyomtatopatron, ha van jo minosegu tintad vagy toltohely, addig hasznald, amig csak elfogadhato minoseget nyomtat.


ha sokat hasznalod, lehet h. olcsobban jonnel ki egy lezernyomtatoval.

2014. febr. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kb másfél-két éve vettem egy 19 milis HP21-es Green patront és azóta többször-többször ujra lett töltve az alap tintán felül kb 40-50 mili ment bele mert jóformán csak szöveget nyomtatok vele meg néha képeket is de mindent feketében és Gyors/Gazdaságos nyomtatással de néhanapján szoktam nyomtatni normállal is de eddig még nem vettem észre minőségromlást a nyomtatott szövegeken/képeken jah és én magam szoktam tölteni univerzális tintával amivel meg fogalmam sincs hogy miért de szebben nyomtat mint ami alapból volt a patronba...
2014. febr. 3. 09:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tintásnál nem akkora gond,mint lézernél,ha nem gyári a tinta ,mármint a nyomtató szempontjából. A kérdés a fej élettartalma, főleg olyanoknál,amiknél külön van a tinta a fejtől,de HP esetén ez egybe szokott lenni.
2014. febr. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor ha jól értelmezem ez a szavatosság dolog a gyárilag benne lévő tintára vonatkozik? de egyébként így néz ki a patron amit használok mármint alakra : [link] meg általában ha nem is minden nap de max 2-3 naponta szoktam vele nyomtatni úgyhogy a beszáradás veszélye sem fenyegeti...
2014. febr. 3. 09:46
 5/6 anonim ***** válasza:
ha ilyen gyakran nyomtatsz, es kizarolag feketet, a lezer szerintem sokkal jobban megeri
2014. febr. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak az a gáz hogy a lézernyomtató nagyon drága és az új tuner vagy az ujratöltése is az... ismerősnek van és mondta hogy elég drága de több száz, ezer lapot ki tud vele nyomtatni itt nekem meg egy patron kerül 2-3 ezerbe + 800 forint 30 mili tinta és azzal is majdnem annyit tudok nyomtatni mint ő főleg ha csak szöveget és feketefehér képeket nyomtatok mert ha gyors gazdaságosban nyomtatok pl szövegeket akkor a szöveg minősége még szebb is mint normálnál de viszont nem eszik annyi tintát szóval ezzel csak azt akarom mondani hogy az én tapasztalataim nem arra utalnak hogy a lézernyomtatóval olcsóbban jönnék ki... egy kis olcsó tintasugaras HP Deskjet D1360 nyomtatóm van már több éve használom gond nélkül...
2014. febr. 3. 10:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!