Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez mien konfignak számít?

Ez mien konfignak számít?

Figyelt kérdés

asrock g31-gs

e7400 2x2,8 ghz l2 3mb

3gb ddr2 ram

radeon r7 250 oc 1gb ddr5 128 bit


2014. febr. 1. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A platform elavult, a teljesítmény alsó kategóriás. Egyszerűbb feladatokra és játszadozásra még jó lehet, de sokat nem érdemes várni tőle. Ha most vennéd, akkor kérdés, hogy mennyiért?
2014. febr. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ilyenem van , tudom h nem egy nagy durranás, mit kéne rajta elsőnek fejleszteni ?!:D
2014. febr. 1. 00:33
 3/7 anonim ***** válasza:

Kivágni az egészet és újat venni.


A processzor gyenge, ha azt cseréled alaplapot is kell, ahhoz meg memóriát is. Tápot nem írtál, de ezek alapján meglepne, ha egy értékelhető darab lenne. A videokártya átmeneti megoldásnak jó.

2014. febr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Offolok kicsit: Nem tudom, hogy mi a francért nem lehet megtanulni gyerekek, hogy a mien nem létezik, helyesen úgy írjuk milyen. Jegyezze már meg mindenki, alap dolog ezt tudni. És nem szőrszálhasogatás képpen írtam, csak, hogy legközelebb helyesen írd le. Off vége.
2014. febr. 1. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem rossz a konfig, 4 gb rammal akár még az Assassin's Creed IV Black Flag is játszható kompromisszumok mellett.


[link]

[link]

[link]

2014. febr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszát :D

hát kihajítani nem fogom ..... annyira nem állok jól , és annyira nem vagyok bele bonyolódva számítógépekbe :Dszal egyenlőre marad ez (videók alapján)

ÉS annyit hagy kérdezzek már kb mennyi ért ez a konfig így ?:D

2014. febr. 1. 11:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, áraztasd be itt.

[link]

2014. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!