Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az, hogyha bekapcsol...

Miért van az, hogyha bekapcsolom a laptopom, nem csinál semmit, csak kiírja, hogy leállítás?

Figyelt kérdés

Szóval bekapcsoltam, vártam, és egy jó tíz perc múlva feltűnt a dolog. Vártam jó ideig, kábé fél órát, de semmi. Kikapcsoltam, megint bekapcsoltam, lehajtottam a fedelét, visszahajtottam, de még mindig ugyanez megy. Miért van ez? Tehetek érte én valami egyszerűbb dolgot, vagy vigyem el inkább megszereltetni?


Ráadásul a gép is csak három vagy négy hónapos... nem értem. Igazából csak az adataimért aggódom nagyon, remélem, hogy nem tűntek el a süllyesztőben.


Minden komoly választ felpontozok! Előre is köszönöm =)



2014. jan. 28. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha lecsukod a gép fedelét, vagy csak egyszer nyomod meg a ki/be kapcsoló gombot, akkor alvó állapotba teszi a laptopot. Vagy vedd ki a az akkut, vagy nyomd a ki/be kapcsoló gombot hosszan addig, amíg ki nem kapcsol a gép... Valamiért megakadt a Windows leállítás közben.
2014. jan. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ááá, sikerült! Erre gondolnom kellett volna, mert egyszer a mobilom is eljátszotta ugyanezt egészen addig, amíg valaki tanácsára ki nem vettem a kártyát is =D Most ezt a tippet jól a fejembe vésem! Köszönöm szépen, felpontoztalak =)
2014. jan. 28. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!