Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért microlaggol nálam a...

Miért microlaggol nálam a fifa? (13,14) Evvel az egy játékkal szívok csak. Tovább lent!

Figyelt kérdés
Csak ez a játék szórakozik nálam. Már mindent csináltam, amit a neten találtam, hogy elhárítsam ezt a laggot, de semmi sem segített. Játékbeállításoktól kezdve az AMD catalyst control centerben is babráltam már. Vsync meg ilyeneket kellett beállítani, de ez sem segített. Windows friss, nemrég telepítettem. AMD drivereket is cserélgettem, hátha segít, de semmi. Proc. kb. 20%ban van kihasználva, ramról nem is beszélve. Régi kártyám gtx 275 és avval simán megy a játék. Barátomnak 7770-es kártyája van, és neki szintúgy microlaggol. Nálam viszont ablak módban simán megy. Ezt is olvastam sok helyen, hogy akinek laggol, az így játszon, de ez szerintem nem megoldás. Magyar oldalakon is panaszkodnak az AMD-sek a m.laggra. 7870es kártyám van, már azon gondolkodok, hogy lecserélem egy gtx660-ra. Megérné szerintetek? Geforce-val sosem voltak ilyen gondjaim. :S
2014. jan. 28. 10:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!