Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen 24"-os monitort vegyek...

Milyen 24"-os monitort vegyek 40-45 ezer ft között?

Figyelt kérdés

2014. jan. 27. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha még belefér, nagyon megéri. Tökéletes monitor, nekem is ilyen van és nagyon megvagyok vele elégedve.


[link]

2014. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább dell u2312HM, nekem az van, grafikai monitor. Más gyártótól 70-80 nál kezdődik ez.

Olyan szinten színhelyes a monitor, hogy félelmetes. Persze, ami jól mutat ezen, az máshol sajnos rosszul mutat, főleg az LG-nél.

Nem rég egy pár grafikai tervet kellett egy megrendelőnek megmutatnom, na az ő LG monitorján nagyon másképp nézett ki, és az apró részletek nem jöttek ki. Ráadásul fel voltak szaturálva a színek, a fehérből meg nem tudtam lejjebb venni.

Mondjuk az 50 ezer körül van.

2014. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Vajon miért mindenki a sajátját ajánlgatja?...


Én azt mondom, hogy mivel fogyasztói társadalomban élünk, és a műszaki cikkeket úgy tervezik, hogy gyorsan tönkre menjenek, nem érdemes nagyon drágába befektetni, mert 2-3 év múlva így is, úgy is vehetsz újat majd.


Nézz szét az ALDI-ban, Tesco-ban, MediaMarktban stb., hogy az ottani "saját márkás", noname monitorok mit tudnak. Sokszor nagyon is jó képet adnak, és megfelelő minőségűek, igen kedvező áron. Nyugodtan meg lehet azokat is venni, nem harapnak. Éppenséggel ugyanazokban a kínai/taiwani/stb. gyárakban készülnek, mint a Samsung meg a Panasonic, csak más emblémát nyomnak rájuk.

2014. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezen jót nevettem az Apple a samsung gyáraiban gyártatja Iphone/ipad procikat, sőt a képernyőket, és talán 1 éve érte képernyőben azt a minőséget (értsd színhűség), mint az Iphone. Prociban az Iphone 5s egy dual magos intellel van egyszinten, a samsung meg még nincs a közelében.


Ha igénytelen vagy vegyél tesco gazdaságost, vagy vegyél minőségit.

2014. jan. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3

Miért ne ajánljam a sajátomat, ha nekem bevált?

2014. jan. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide az Apple? Igen, Apple termékek birtokosai mindig meg kell, hogy nyugtassák magukat, hogy nem feleslegesen szórják a pénzt, önigazolás, ami mindenképpen pszichológiai szükséglete az embernek. Csak hogy ennek a kérdéshez köze nincs, kedves iLóf****sz birtokos...


Egyébként ha már témánál vagyunk, azt hallottam, hogy idén az Apple elkezdi a betűk gyártását is, darabja 300000 forint lesz, és a készlet első terméke az iZé lesz.

2014. jan. 28. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, egyébként pont azért teszem fel itt a kérdésemet mert személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Úgyhogy nem értem miért lenne baj az ha valaki a a sajátját ajánlja ha az bevált. Sajnos 45 kilót nem nagyon szeretném meghaladni. Ezen belül is sok monitor van azok közül lennék kíváncsi, hogy melyik használható.
2014. jan. 28. 08:55
 8/8 anonim ***** válasza:

Itt van a kisebb változata


[link]


Az enyémnek. Csak jót tudok róla írni.


Androidos barátom. Nem kell igazolnom magam, nyugtatgatnom sem.

2 két csúcs htc-ról váltottam Iphonra. 2,5 év alatt egy fagyás. Htc ez 2-3 naponként bekövetkezett.

Asus transoformers pad ről mentem Ipadre. 1.5 év alatt egyszer nem fagyott lett. Pedig kikapcsolva nem volt.

A legújabba játékok futnak rajta. :D

2014. jan. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!