Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen egeret ajánlotok MAX...

Milyen egeret ajánlotok MAX 16. 000Ft-ért?

Figyelt kérdés

MAX árnak kb 16.000Ft-ot gondoltam!

Leginkább FPS játékra használnám! (Battlefield 4)

Csak USB-s kellene.



2014. jan. 26. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Steelseries Sensei Raw, de egy 6 ezres egér is tud jó lenni. Egy 40 ezres egértől sem fogsz jobban játszani.
2014. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Genius Maurus vagy X G500
2014. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gigabyte M8000X Gaming

[link]

2014. jan. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A legfontosabb, hogy kényelmes legyen, mert elég sokat fogod markolászni, csuklóból mozgatni.


Menj el egy Media Markt-ba, ott meg lehet tapizni mindet.


Ahogy első írta, nem a drága egér teszi a játékost.

(Faházi János pl. egy strandpapuccsal is szétalázott mindenkit ping-pongban nyaranta a Balatonon)

2014. jan. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Media Markt-tal az a baj, hogy kevés egér van(sajnos). Ilyen pár ezet forintos genius van sok, meg pár logitech, de Razer vagy Steelseries egér már nincs, és egy 20 ezres egeret jó lenne valahol kipróbálni, mielőtt az ember megveszi.
2014. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezeket csak ajánlani tudom:

razer deathadder, logitech g400/g400s, steelseries sensei raw


én speciel nem értek egyet az előttem szólókkal mert egy minőségibb egérrel jobban játszol mint egy 5-6 ezres egérrel... skilles nem leszel tőle, de mégis az egér segít kapcsolatba lépned a játékkal...

2014. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!