Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi kell cserélnem?

Mi kell cserélnem?

Figyelt kérdés
van egy gépem, lassan indul be rajta minden program, lassan reagál, és rohadt hangos, mit kell cserélnem hogy jobb legyen?? o.O

2014. jan. 26. 10:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nem ilyen zörgö hang
2014. jan. 26. 11:35
 12/14 A kérdező kommentje:
de azt bántam meg h mac-et vettem, éps az játékra nem a legjobb, abból a pénzből már rohadt jó gamer pc-t tudtam volna venni, el meg nem tudom adni, mert a bátyám szereti és használja
2014. jan. 26. 11:36
 13/14 csacsi2 ***** válasza:

Ki van takarítva? ez csapágynak tűnik.

Lehet még a kosz a ventillátornál is ill. hogy szárazon pörög (rezonál), kikopott. Olyankor szokta a venti csinálni, ha valami gátolja hogy levegőt szívjon. ilyenkor kicsúszik a tengely és búg. Nekem akkor csináná ha nem lenne megemelve, mert alul is van venti ahol szívja. ha nincs mit akkor hangos!

Takarítsd ki, a lassulásra meg az oprendszerben keresd a hibát. Ahogy lesz lehetőséged teszteld le az eszközöket, hogy képben legyél.

Ha nagyon el van koszokódva, túlmelegszik és az is lehet oka a lassulásnak.

2014. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ok, köszi majd megnézem :)
2014. jan. 26. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!