Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek megvegyem ezt a...

Szerintetek megvegyem ezt a laptopot?

Figyelt kérdés
[link]

2014. jan. 25. 17:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg, mivel a számítástechnikai eszközöknek túl nagy értékcsökkenésük van. Értsd egyszerűbben: pár év, és a negyedét sem fogja érni, még akkor sem, ha teljesen új állapotban marad.

Ennyi pénzt nem érdemes egy notebookra költeni.

2014. jan. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BM-Striker ***** válasza:

MSI-t 1,2 millióért?


Soha.



Ha már hajlandó vagy ennyiért notebook-ot venni,Dell Alienware-t vagy Asus Rog -ot vegyél.

2014. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anti paladin ***** válasza:

Hacsak nem vagy nagyon vastag akkor nem éri meg ennyiért notit venni. Pár év múlva a mikor már kevés lesz a teljesítmény, csak bagóért tudod továbbadni. Érdemesebb inkább pár évente venni egy egy újabb modellt.


Ha meg a fenti nem szempont, szerintem is inkább Alienware-t vegyél.

2014. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat, amúgy nem akarok ilyet venni, illetve nincs miből, csak kíváncsiságból kérdeztem.

Talán ha annyira kőgazdag lennék, akkor költenék ennyit laptopra, mivel nem érdekelne, hogy nem tudom továbbadni.

De azért ha ingyen hozzám vágnák, elfogadnám:D

2014. jan. 25. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!