Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop lenne jobb...

Melyik laptop lenne jobb jatekra, es milyen op renszert ajanlotok ra?

Figyelt kérdés

A laptopok:

[link]

[link]

[link]

[link]


2014. jan. 25. 09:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Ehez nem ertek. De ha igy pl ha a 40.000ft os oprendszer ingyen megvan akkor. oke. Segitesz benne?
2014. jan. 25. 10:53
 12/21 anonim válasza:

[link]


De már nem látom ezt a tipust. A többihez hasonlítva ahogy látom elég jól jártam vele akkor :DD

Bár 165-ért ez sem rossz: [link]


+ azt hallottam hogy ezekbe az asus-okba lehet rakni + memóriát, mert van neki hely pluszban, szóval itt a mellé még egy-est bele lehetne dobni szerintem, és máris tűrhető lenne :D

2014. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Op rendszerért miért adnál ki pénzt? Hivatalosan, cégben akarod használni? Ha nem, akkor enkór a barátod :P :D
2014. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Nem. Itthon. Mint ahogy irtam tanulo vagyok egy epiteszti suliba. :)

En ehhez nem ertek en mindig megvettem az oprendszert. De igy akkor a 180.000ft csak a laptopra kell.

2014. jan. 25. 11:01
 15/21 anonim válasza:

előző vagyok.

Ha magadnak nem tudod megcsinálni (letölteni, crackelni), akkor is ha beviszed egy számtech. boltba, hogy rakjon rá neked win7-et, akkor (itt nálunk kisvárosban, ahol mindenki ismer mindenkit, (vagyis tudja hogy nem vagyok ellenőr)) 3 ezerért rárak és megcrackel egy win7-et. Magyarul van egy hibátlanul használható, eredetinek tűnő win7, 3 ezerért...

Persze nagyvárosban nem tudom hogy működik ahol senki nem ismer senkit, de biztos van valami ismerősöd, aki tudja hogy hogy kell megoldani pénz nélkül egy op.rendszert. :)

2014. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Boltba azt montak nem foglalkoznak ilegalis op. rendszerrel. :/

Szv. Es 3-at is kerdeztem. :(

Ha megmondod honnan kel mit letolteni es hogy kell felrakni akkor enia meg tom csinalni. Mert a xarit is en szoktam felrakni. :/ :)

2014. jan. 25. 11:15
 17/21 A kérdező kommentje:

Boltba azt montak nem foglalkoznak ilegalis op. rendszerrel. :/

Szv. Es 3-at is kerdeztem. :(

Ha megmondod honnan kel mit letolteni es hogy kell felrakni akkor enia meg tom csinalni. Mert a gyarit is en szoktam felrakni. :/ :)

2014. jan. 25. 11:15
 18/21 anonim válasza:
ment PM.
2014. jan. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
az mi?
2014. jan. 25. 11:21
 20/21 anonim válasza:
privát üzenet... :D
2014. jan. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!