Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 512mb ram elég egy tabletenek?

512mb ram elég egy tabletenek?

Figyelt kérdés
Játszanék is rajta!de ha 512 elég neki akkor nem nézegetek 1 gb-seket!

2014. jan. 24. 22:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Egy telefonnak is kevés.
2014. jan. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Aham kösz!

no problem!

Tudsz valami olcsóbb fajtát játékra(25-30E)

2014. jan. 24. 22:13
 3/25 anonim ***** válasza:

30k-ért kapsz egy olyat, amin böngészni még épphogy tudsz valahogy, és a legalapabb játékok elfutnak rajta.


Ha komolyabb játékokkal is játszani akarsz, meg már egy normálisabb, minőségibb tabletet akarsz, nem ilyen kínai csodákat, akkor Asus MemoPad HD7 alá nem adod.

2014. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
ez megint szép és jó de ennyiért már a GTA 4-et is vinnie kéne! csak azért merthogy 80E-ből rakattam össze Apu-s gépet!Meg annyi most egy koobe tabletem van és le se cserélném csak egy két hiba miatt már a javítása kerülne annyiba mint maga a tablet(12E)Micro usb hiba,3,5mm jack. Am semmi baj vele s volt már kínai csodabigyóm is (mint pl ez) és jól bírják az sem baj ha olyat linkelnétek!
2014. jan. 24. 22:24
 5/25 anonim ***** válasza:
30 k-ért inkább telót vegyél, vagy gyűjts még.
2014. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

ok te a telóknál is egycipőben járunk melyik érné meg pl Xperia l 44E

DE ha tudsz jobbat olcsóbban!

2014. jan. 24. 22:41
 7/25 b95 ***** válasza:
100%

„ez megint szép és jó de ennyiért már a GTA 4-et is vinnie kéne!”


Mert miért is?


1. A GTA 4 egyáltalán nincs mobilra (technikailag minden iOS-t és Androidot futtató tablet mobil)

2. egy ARM alapú, Andridos tablet biztosan nem fog GTA IV szintű grafikát felmutatni, mert egyszerűen nem képes rá.


512 MB k.va kevés, akárhogy vesszük.

30k-ért meg biztosan nem fog találni normális tabletet játszásra, csak valami utolsó vackot, amin épp, hogy elfut egyáltalán az Android, még mobilból sincs ennyiért jó.


a PC-t hülyeség összehasonlítani a tablettel, teljesen más a kettő.



Én is azt mondom, hogy mininmum egy MemoPad HD7, de inkább egy Toshiba Excite vagy egy LG GTab 8.3 kell, ha játszani is szeretnél normálisan. (Vagy egy kézikonzol: 3DS, PSVita...)

2014. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

A kézikonzol egy téren jobb, egy téren meg nem.

80E ért egy tablet kuva sok miután mondtam h ennyiért raktam össze gépet.

Ebből sajna egy dolgot szűrtem le akinek nincs pénze az ne is élvezze!De am nem gondoltam egetrengető játékokra (modern kombat vagy mi) ˝kisebb˝ max gta 3(tudom azért ez sem olyan kicsi) de főleg a net meg a filmnézés.De akkor az 1gb marad s még a végén rátok cáfolok. Am élveztem ezt a kis vitát köszi a válaszokat de azért jöhetnek még válaszok!

2014. jan. 24. 23:31
 9/25 BM-Striker ***** válasza:
47%

Akármi amiben legalább Rockchip RK3066 van már alkamas játékra.


Ez pl 30k ingyenes szállítással:

[link]

2014. jan. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen másfél órája erre vártam!
2014. jan. 24. 23:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!