Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a vélemény erről a VGAról?...

Mi a vélemény erről a VGAról? ASUS Videókártya PCI-Ex16x nVIDIA GT 630 4GB DDR3

Figyelt kérdés
Megéri ez? vagy mit ajánlotok?

2014. jan. 24. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia, filmnézésre alkalmas a kártya másra nem, nem csak a memória számít hanem az órajel stb milyen árban akarsz videókártyát venni?
2014. jan. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban lényegtelen itt az a 4gb... Az kb csak parasztvakítás. Am jó lesz játékra is, ha nem az új címekkel játszol (ink 2-3) évesekkel, továbbá nem feltétel a fullhd, ultra high kombó sem. Mennyid van kártyára?
2014. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Szabó Gy ***** válasza:
Nekem a 2GB-os változata van meg.Nem vártam tőle sokat,de meglepő módon BF3 is megy vele.
2014. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BM-Striker ***** válasza:

A 4gb-os változat gyengébb, mint az 1gb-os.


Kb 12000-et ér a kártya.


20 alatt a 6670 jobb.

2014. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges a 4 gigás, még a 2 is az. Ennek a GPU-nak bőven elég az 1 giga is, nem lesz gyorsabb a több memóriától.
2014. jan. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mit beszeltek 4gb nem jo?

Mar hogyne lenne,de en a helyedben vennek egy gt620 8gbt mert annak 8gigas a videokartyaja es olcso is melle.

Csak azt nem ertem hogy miert olcsobb mint a tobbi kartya mikor azok csak hajom gigasok meg ketto gigasok.

Mint mondtam vegyel gt620 8gb mert az joo,es vegyel melle 32 giga ramot ami szigoruan 2133 megahertz mert azzal hamar bekapcsol a geped,es vegyel melle 1 processzojt ami lehet akarmilyen,de legalabb 4gigaherces legyen mert az annyit er mint 1 2 magos 2gigaherces,csak olcsobb.

(kis poenkodas:D)

2014. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!