Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek az integrált...

Szerintetek az integrált hangkártya miatt van?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Egy adott játékban akadozik a hang (Ghost Recon Future Soldier). Sokaknak volt ilyen problémája, de megoldás nincs, leírom miket csináltam eddig:

- Legfrissebb patch

- Kompatibilitás és rendszergazda futtatások

- Mindenféle grafikai beállítás levétele

- Legfrissebb directx és videodriver

- Stereo-ra degradálni a hangzást (najó, alapból ezt használom)

- Rossz minőségűre degradálni a hangzást

- Feketeleves: A hangdriveremet nem tudom frissíteni. Hiába törlöm le, visszarakja saját magát. Ha feltelepítek újat, nem érzékeli, fentmarad a régi. Szerintem itt lehet a gond, hogy nem elég friss repegeűs a hangdriver, mivel 2010-es, a játék pedig 2012-es.


A gépem megvan hozzá!

Windows7-em van, és a kép nem akad, csak a hang.

Valami tipp esetleg?

Más játéknál eddigi tapasztalatom alapján nem csinált ilyet.


2014. jan. 21. 20:21
 1/3 anonim válasza:

Próbálok segíteni.Előtte egy kérdés:Hány hangkártya van a gépedben? Csak egy? Vagy az integrálton kívül van benne még egy? Mert egyszerre kettő nem "szólhat":Az egyiket le kell tiltanod a géped BIOS-ában. (disabled-re kell álítani)

Vagy:Amire én még gyanakszok:Kevés RAM-od van,esetleg gyenge a procid (processzorod).

2014. jan. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm hogy próbálsz segíteni. :)

Csak integrált hangkártyám van, nincs külön belerakva. A Ram és a processzorra azért nem gyanakodnék, mert láttam másokat ilyen konfiggal játszani, és nekik a kép szaggatott, nem a hang (gyengébb videókártyájuk miatt). Sőt a játék elején van egy rövid pálya, ahol tökéletesen fut a hang, s csak később vált át katasztrófába.

2014. jan. 21. 23:41
 3/3 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=5C2aSHVLYCI


Ezt nem én vettem fel, de valami ilyesmi nálam is (csak nem ennyire durván)

2014. jan. 22. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!