Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a gép így egyben milyen...

Ez a gép így egyben milyen lenne? Olcsóbban nem lehetne kihozni? Ez lenne a jobb választás, vagy inkább 1 PS4? A kontrolleres irányítással semmi bajom.

Figyelt kérdés

processzor:

[link]


alaplap:

[link]


ram:

[link]


táp:

[link]


ház:

[link]


merevlemez(a gépemben van 320gb-s, 6éves, de még semmi baj nem volt vele):

[link]


ssd(ide tenném a játékokat, az online miatt talán):

[link]


Ezek maradnak:

videókártya:

Sapphire Radeon HD7850 1gb OC


Monitor:

LG 22EA53 > 21.5" FullHD LED IPS

+

Samsung SyncMasterSA300 > 18.5" HD LED


Igazából ami nem szükséges, az a ház, merevlemez, ssd, viszont 1 ilyen gép mellé illik ssd-t venni szerintem.

Amúgy ez és a PS4 között gondolkozom, mivel a PC-m még használható, a mai játékok közepesen még elfutnak rajta. Az AC 4 Fullon is ment. Viszont most vettem PS3-at és megtetszett, ezért is érdekel a PS4. Szerintetek?


2014. jan. 20. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon is próbálkozz hátha ki bírod hozni olcsóbban [link]
2014. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Olcsóbb lenne.. áfa nélkül.

Amit összedobtam, az kb 149ezer ft. Itt a pcx-en 146 lett.

Szóval körülbelül ugyanott vagyok, így nem lett sokkal olcsóbb. Talán, ha valamiből gyengébbet vennék, esetleg csak 4gb ramot, vagy valamivel gyengébb processzort..

2014. jan. 20. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg 4 mag nem lenne elég ?
2014. jan. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!