Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok segíteni? (azonnali...

Tudnátok segíteni? (azonnali segítség kell)

Figyelt kérdés

Most apum áthozta a gépét, hogy beszereljük az újonnan vásárolt ramot a gépbe. (1gb) Eddig 512 volt benne és mióta csatlakoztatjuk az újabb adagot nincs kép.. Hűtés és minden elindul, de képet az nem kapunk.

Alaplap: ASRock G31M-S

Újonnan beszerzett ram: CSX 1GB DDR2 800MHz CSXOD2LO800CL51GB


Azonnali segítségre van szükség.

Köszönöm.



2014. jan. 17. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Az 512 MB -os RAM,elromolt és az végett lett cserélve ? Mert ha igen,az is lehet hogy az alaplapon halt meg a RAM Portja.
2014. jan. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát látatlanba ki tudja, én nekem mindig volt valami bajom ram cserénél.
2014. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bővítés céljából lenne cserélve, de ezzel ellentétben az 512-essel azonnal indul.
2014. jan. 17. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:
az 1gb-os minden baraméterben ugyanolyan mint az 512es? (mhz, gyártó, stb..)
2014. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1gb os: CSX 1GB DDR2 800MHz

Az alaplap gyártói leírása szerint el kell viselnie.

2014. jan. 17. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen olvastam,633/800 MHZ-eseket viszi,egész 8 GB-ig,DDR2 DIMM foglalatúakat,szóval alaplappal nincs gond,esetleg az 512-esel belépsz BIOS-ba,ott a "Memory"-nál esetleg kell valamit állítani (most hirtelen nem tudom de nézz be oda),majd elmented kilépsz,lekapcsolod gépet,ramot kicseréled,majd indítod a gépet,lehet valamit biosban kell állítani.
2014. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Elnézést a késedelemért, de most kiderült, hogy az áruház, ahonnan rendeltünk egy rossz panelt küldött.. Mondjuk a csomagolás sem volt normális.. Védőfólia és egy a4-es lapba csomagolva.. Hogy lehetett ez ország boltja? o.o

Na mindegy. Köszönöm szépen mindenkinek aki próbált segíteni! :)

2014. jan. 18. 00:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!