Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a véleményetek erről a...

Gerymiller kérdése:

Mi a véleményetek erről a Notebookról? (lent)

Figyelt kérdés
Sony Vaio SVF1421L1EW White W8 8GB -t néztem ki magamnak. Leginkább szövegszerkesztésre, filmnézésre, zenelejátszásra, netezésre használnám, de jó lenne ha 1-2 játékot elviselne (AC 3, Grid2 meg hasonló gépigényűek). Szerintetek?

2014. jan. 16. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ettől az intel integrált videochiptől csodát ne várj. Ennyi pénzből (mint amennyibe ez a laptop kerül) már jó asztali gamer gépet gépet lehetne összerakni/rakatni. Ez az AC 3-at nem nagyon fogja vinni.
2014. jan. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

csak a csillogást fizeted meg ha Vaiot veszel, nem éri meg, semmivel sem jobb a többi gépnél

Én ezt ajánlom inkább :

[link]

Vagy ezt :

[link]

Az első jobb játkra

2014. jan. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a nyáron vettem egy gamer PC-t 200-ért... a lapot inkább utazásokra vinném magammal, és unaloműzőként gondoltam
2014. jan. 17. 19:50
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor is van jobb ugyanennyi pénzért, sőt még kevesebbért is
2014. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Irodai, otthoni felhasználásra alkalmas, de a Sonyról köztudott, hogy egy exkluzív márka, sokban a nevet fizetjük meg!

Tényleg ne várj semmit integrált VGA-tól, mert játékra semmit nem ér... Gird2 még megy, meg a inecraft is (példának) de AC3 már egy kicsit döcögős.. (finoman szólva)

Én inkább már valami AMD procisat vennék, de abból minimum A8, vagy FX széria, azokban már jobb a játék..

2014. dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!