Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sürgős! Hol tudok LaCie...

Sürgős! Hol tudok LaCie márkájú,1tb-os külső merevlemezt vásárolni, és mennyiért?

Figyelt kérdés

A történet annyi, hogy kölcsönkaptam egyet, de tegnap kiraboltak, és vitték ezt is...

A párom hugáé volt, aki már évek óta utál, holott alig beszéltünk (ő nem volt hajlandó), nem tud rólam semmit. Borzasztóan undok, antiszociális nőszemély, azt hiszem, nem reagálná le túl jól, ami történt. Nem is tudta, hogy nekem lesz a merevlemez, a párom kérte el...

Úgyhogy a családi béke fenntartása érdekében szeretnék egy ugyan ilyet vásárolni. Kérem, segítsen valaki, mert a google csak hülyeségeket dobott ki.


(így nézett ki: [link]


2009. dec. 2. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Kapaszkodj meg barátom, ez nem lesz olcsó vásárlás:

[link]

2009. dec. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Azon az oldalon amit belinkeltem , 2 db 1tb-os merevlemez van. 1 arany színű és egy sima fehér, mindkettő 40-42.000ft

2009. dec. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ők két éve 32 ezer forintért vették, nekem a képen látható modell kéne. Én is láttam 30e-ért új fajta, dizájnos kiadást, de nem azt keresem. Amit linkeltem, az sajnos csak 500gb-os.
2009. dec. 2. 13:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem jó a link, rakd be újra.
2009. dec. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
csak töröld ki a link végéről a zárójelet és már jó is :)
2009. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gyengébbek kedvéért: [link]


Mindegy is, megyek, veszek egy másfajtát, aztán hagyom, hogy a huga tovább és jobban utáljon.

2009. dec. 2. 16:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!