Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem kapcsol be a gép?

Miért nem kapcsol be a gép?

Figyelt kérdés

ha egymás után töbször kibe kapcsolom szokott olyat csinalni hogy lassan megindulnak a ventillátorok és fokozatosan pörgeti ki magát.

Tegnap kikapcsoltam a gépet majd mikor reggel bekapcsoltam ugyan ez volt de most nem gyorsult hanem végig "alapjáraton lassan pörög a ventillátor akár órákig is ,kép nincs! ujrainditani nem lehet csak a tápot tudom lekapcsolni várok egy kicsit majd ha újra bekapcsolom megint ez!


régen volt ilyen akkor levetem az alaplaprol vinyot mindent majd vissza és megjavult ,de most ez sem használt..már ramot mindent kivettem igy sem indul csak a venti pörög lassan miér csinálhatja??



2014. jan. 15. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a BIOS-t se hozza be és a videokártya csere se segít, akkor elég valószínű, hogy haldoklik az alaplap.
2014. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok; *vagy a táp haldoklik.
2014. jan. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
lehetséges elszállt a grafikus kártyád. vidd szervizbe. ott megjavítják.
2014. jan. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

biost nem hozza be mert nincs kép



de régen is csinált ilyet akkor megjavult magától amikor kivettem az alkatrészeket


kártya szerintem jó mert másik kártyával is megy

2014. jan. 15. 18:07
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor az 1. válaszolónak lesz igaza :)
2014. jan. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!