Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi baja a gépemnek? A játékokb...

Mi baja a gépemnek? A játékokban az fps függ a winchestertől?

Figyelt kérdés

A számítógépem konfigja:

Intel Core Quad Q9550 2,83ghz

4gb 1333mhz ddr2 ram

Gigabyte Geforce GTX650 2GB (1100,5000mhz)vidikari.


A CoD4 fullon megy 1920,1080-as felbontásban 90-130fps között,sokan azt mondják simán kéne 333-ba vinnie,és sokkal gyengébb pc-n is akad a 333 is.És nem tudom miért,hiszen nem egy mai játék a cod4,a gépem viszont elég jó a játék gépigényéhez képest.


Az élmény indexen a jelenlegi eredményt mutatja:

7,3 proci-

7,3 ram-

7,4 aero-

7,4 játékra szolgáló vidikari-

5,9 winchester.

Gondoltam ezt azért írom le mert arra gondoltam lehet a winchester gyenge sebességű és azért okozza ezt?Más ötletem nincs :(


(Ezt a gépet kb 2 éve vettem,azóta minden alkatrészt lecseréltem benne,kivéve a winchestert,ami 5,9-et kap a windows élményindexen)



#winchester #fps #PC konfiguráció #pc teljesítmény élményindex
2014. jan. 14. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Ha nem SSD-t használsz, akkor 5,9 pontnál nemfogsz többet kapni a HDD-re.


A 90-130 FPS pedig böven az érzékelési küszöb fölött van.


Ha normál TV-t nézel, az "60" FPS, és nemlátod hogy akadna.


Az enber szeme szerintem 25 FPS-ig semmit nem vesz észre, bár vannak olyanok akik 30-ra, mások pedig 60 ra esküsznek.

2014. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt nem a szemen van a hangsúly,hanem a teljesítményen,ergo 250el sokkal jobban rá tudsz rántani reflexből valakire,mint 91-el,és ne azt vedd figyelembe mit vesz észre a szem,hanem hog ynem megfelelően működik,teljesíménye csökkentebb,mint egy gyengébb pc,ez a lényeg,és légy szíves ha erre tudsz választ akkor írj legközelebb,köszönöm
2014. jan. 14. 21:41
 3/4 anonim ***** válasza:
OK. Amúgy szívesen a winyós választ :)
2014. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Keedves kérdező. (Előző vagyok)


Mivel ilyen szépen megkértél, kinyomoztam neked az igazságot.


A gépem nagyságrendekkel jobb a tiedénél, és nekemis max 200 FPS-em van. Persze vannak momentumok amikor felugruk 800-ig is, de az nemtart sokáig.


Úgyhogy semmi baja a gépednek, az élményindexre meg ne adj.

2014. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!