Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap. Verziószám?

Alaplap. Verziószám?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Lenne egy apró de fontos kérdésem, nem találom az alaplapom CD-jét mivel fel szeretnem tenni a drivereket. Neten meg találtam őket de nem tudom milyen verzió számú az alaplap, rengeteg programmal probáltam kideriteni. De azok mind X.X verzió számot irtak. Nem tudom mit jelent talán azt, hogy mindegy milyet szedek le. Ebbe kerném a segitségeteket mert tanácstalan vagyok.


Válaszokat előre is köszönöm



2014. jan. 14. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.


Ha jól sejtem egy termékszérián belüli verziókkal van gondod. Nos mivel konkrét típusra nem tértünk ki, így pl. a Gigabyte esetén az alaplap bal alsó sarkára van szitanyomással felfestve. Ezt semmilyen szoftver nem szedi ki a gépből, kizárólag szemrevételezéssel látható.

2014. jan. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!