Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ipad Air tapasztalatok?

Sylar007 kérdése:

Ipad Air tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Na szóval, párommal rászántuk magunkat, hogy a T-mobile-nál vásárojunk egy iPad Airt. Volt már ugyan Apple készülékem (iPhone 4), de attól sajnos egy hónap használat után meg kellett válnom. Képek alapján nagyon tetszik, továbbá én már az iPhone-omon is tökéletesen meg voltam elégedve az iOS7-tel (pedig, mindenki azt mondta, hogy sima 4-esen szörnyen lagos és lassú, nos úgy tűnik, hogy az én iPhone-om nagyon ott volt :D), de mivel nyíregyházi vagyok, élőben még nem tudtam "megfogdosni" (körbejártam az összes Vodafone-t, T-Mobile-t, MediaMarktot, mindent, de sehol sem volt kiállítva), és kicsit ódzkodok attól, hogy látatlanban vásároljam meg... nem éppen olcsó készülék. Szóval iPad Air tulajdonosok tapasztalatait szeretném kérni, nem is elsősorban használati téren (azt tudom, hogy azért a 7-nek még vannak bajai, de remélem minél hamarabb megkapjuk a 7.1-et), inkább az érdekelne, hogy élőben milyen külsőre, milyen tapintású az anyaga. Továbbá, mi a T-mobile-nál tervezünk venni, gondolom az onnan vásárolt készülékek esetében is ingyen tudom leszedni az Apple sw-csomagot (Pages, Numbers stb.). Előre is köszönöm szépen a válaszokat!

2014. jan. 13. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ugyan olyan, mint a többi, tapintásra.

Vékonyabb, könnyebb, mint az előző.


De egy Apple cuccnál nem tudom, hogy mitől tartasz. Annál a minőségben nem nagyon lehet csalódni.

De ha a T-ben kéritek, akkor megmutatják csak nem lehet bekapcsolni.


Ha nem 3G-set akartok venni, akkor a sima wifis olcsóbb, sokkal. Főleg a T-nél nem olcsó egy ilyen.

Lehet venni akár kamatmentes részletre is, hogyha ez a probléma.

2014. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, az a probléma, hogy egy összegben nagyon sok. Máshol még nem tudom kihozni, mivel egyetemre járok, nincs állandó munkaviszonyom, a diákmelót még az ösztöndíjat ugye nem fogadják el ilyen részletfizetésnél.

Köszönöm szépen a választ.

2014. jan. 13. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!