Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek egy extreme4+ fm2+...

Ha veszek egy extreme4+ fm2+ alaplapot akkor ezek a kábelek elegek lennének? Mellé 760k. Kép lent a gépemről. Sok kérdés lent.

Figyelt kérdés

[link]

szóval nekem fent a bal sarkában 8 hejett csak 4 van bedugva.az nem baj? az új lap is működni fog vele? és az mire szolgál?


2014. jan. 12. 22:57
 1/7 Teno ***** válasza:

fog menni 4PIN-nel is, de jobb lenne azért egy új táp is, mert ebből kifolyólag nem mai darab lehet a tápod, sajnos...

Ha nem húzod, akkor elég az is a 760K-nak, de kővetkezőleg tápot vegyél, vagy próbálj már most azt is venni

2014. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
táp+ház a következő befektetés.az a vinyó csak benne van.alúról van becsavarozva a rendes amit használok. de mire való lenne ha 8 pines lenne? és miért működik ígyis?
2014. jan. 12. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:

az elsőnek fele-fele igazságot adok!

tápot tényleg érdemes lenne venni! (ha nem tudod milyet vegyél írj privátüzit)

2014. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2014. jan. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ott sem kaptam választ arra hogy mire való az a 2x4 pines valami.:)
2014. jan. 12. 23:47
 6/7 A kérdező kommentje:
és hogy miért működik 4el is:)
2014. jan. 12. 23:52
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de legyen elég annyi, hogy működni fog 4 pines táppal is , nem kell mind a 8 csatlakozót kihasználni.

Nekem egy A10 5800K működik 4 GHz-re húzva egy Chieftec 400W-os táppal úgy hogy én is csak 4 pint használok a 8-ból. Mellette még ott egy Radeon HD7770 is.

Lassan egy éve így működik és soha nem adta még meg magát a gépem, még terhelés alatt sem

2014. jan. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!