Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom összekötni a...

Shelli kérdése:

Hogy tudom összekötni a mobilomat szgépel? USB-vel? Hiába dugom össze nem ír ki a gép semmit.

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha MS Windowst használsz, akkor kell driver is hozzá/illesztőprogram. A telefonhoz (nem tudom milyen a telefonod) elvileg adnak CD-t.
2009. dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én két hónapig szenvedtem vele, mire rájöttem, hogy a telefonom nem volt átállítva "adattár"-nak :) Valahol a kapcsolatoknál találtam meg végül.
2009. dec. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Írd meg milyen a teló,milyen a kompi op rendszere,melyik tel szolgáltatónál vagy ,ha modemként is szeretnéd és meglesz a megoldás.
2009. dec. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, mit szeretnél vele. Az újabb Nokiák (2006-tól) plug&play-esek windows-zal. Ha nem ilyen telefonod van,


a.) kellett kapnod hozzá CD-t, tedd a gépbe, és telepítsd az illesztőprogramot (driver)


b.) google -> *telefon típusa* PC driver -töltsd le, telepítsd, és mehet.



Fontos, az újabb Nokiákon csatlakoztatáskor ki kell választanod, hogy milyen funkción szeretnéd használni. Ha modemként, akkor modem, ha szinkronizálni szeretnél névjegyeket,... akkor PC suite, ha adattár, akk adattár.



remélem, segített :)

2009. dec. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem találtam olyat hogy adattár, és netbook-om van tehát nem tudok cd-t tenni bele. a teló egy sony ericsson S500i. a gépen mit kéne át vagy beállítanom?
2009. dec. 2. 19:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!