Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik most a legjobb ár/érték...

Melyik most a legjobb ár/érték aránnyal rendelkező GAMER Laptop a piacon?

Figyelt kérdés
Nem GAMER LapTop-ot akarok venni,hanem asztalit állítottam magamnak össze csak kíváncsi vagyok,hogy most melyik LapTop a legjobb GAMER-kedésre ár/érték arányban.

2014. jan. 11. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a farkad akarod méregetni, akkor rossz úton jársz :)

Írd le, hogy milyen konfigot pakoltál össze, illetve, hogy menyiből, mi meg leírjuk, hogy mennyiért lehet kapni olyan teljesítményű lapost :)


Egyébként: Egy Top 10-es listán, mondjuk a 7-8.-ik helyen a Lenovo Y510-es gép áll. Durván 230k. Ebben már van egy 17"-os HD képes Lenovo márkájú 'monitor' meg egy cseppálló billentyűzet... Jó számolgatást :)

2014. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mielőtt leírom a konfigurációt elmondom,hogy én nem tuningolós típus vagyok és NEM HAZUDTAM,amikor azt mondtam,hogy összeállítottam magamnak egy asztali GAMER PC-t és nem akarok GAMER LapTop-ot!

Tehát a konfiguráció:

Alaplap:ASRock H87M

Processzor:INTEL Core i5-4670

Tápegység:FSP Raider 550

Memóriák:Kingstone HyperX XMP Blu 8GB 1600Mhz Cl9 KIT

Videókártya:Gainward GTX760 (Legolcsóbb)

Ház:KOLINK CXA-C01

Merevlemez:SEAGATE Barracuda 1TB 7200RPM 64MB


Na tessék itt van.

2014. jan. 11. 23:46
 3/6 A kérdező kommentje:
Amúgy a "Ha méregetni akarod a farkadat.." szövegedhez csak annyi lenne a hozzá fűzésem,hogy mi lett volna,ha lány lennék? :D Akkor milyen farokról is beszélnénk? :D
2014. jan. 12. 00:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég kevés lány tesz fel ilyen jellegű kérdéseket :D

Na, egy konkrétabb árat mondhatnál.

Én megközelítőleg 110K-ra saccolom a CPU-t, meg a GPU-t, szóval ez alapján egy 210-220 körüli konfig.

Ezt lapsoban nehéz überelni :)

Másrésztről viszont ott a Lenovo Y500, ami nvidia gt 660m-el van szerelve. A tesztek szerint pöccre annyi a teljesítménye, mint a tiédnek. Proesszorban 2.4-től 3.4-ig terjed, energiatakarékosság miatt :) 1 TB vinyóval, 1250 USA dollár, ami megközelítőleg 315K :) Nem egy olcsó darab , annyi szent.

Viszont annyit hozzá tennék, hogy az én laptopom, ami durván annyiba fájt, mint a te géped (ha jól tippelek) az összes létező játékot közepes/normál beállításon 30 FPS-el elbírja. (Ha jól tévedek, akkor most a COD: Ghost a csúcs.)


De lényegében nem árulok el nagy titkot, ha azt mondom, hogy jelentősen olcsóbb egy asztali gép. Vidzont sokkal kevésbé hordozható :)

2014. jan. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De ott van a konfig!Egyből kilehetett volna számolni,hogy 193.000Ft!
2014. jan. 12. 01:13
 6/6 A kérdező kommentje:
Oda leírtam előbb az asztali gépem konfigurációját!Nézd már meg,kérlek!
2014. jan. 12. 01:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!