Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vlakai8 mi8ér4t csi8nálja...

Vlakai8 mi8ér4t csi8nálja e3zt a bi8lle3ntyűze3te3m?

Figyelt kérdés

Sziasztok! nem tudom pontosan hova is lett volna jó ez a kérdés remélem jó lesz itt. A probléma az lenne, hogy sikeresen leöntöttem vízzel egy kis helyen a billentyűzetet és nem nyomtam le a gépet :( És most meg azt csinálta/csinálja, hogy először egy mondjuk u7k "kombináció" így beakadt és azt írta egyfolytába majd kicsit később átváltott olyanra, hogy minden szám és betű elé vagy utána ír valamit mármint a nagyrészéhez (Azért nem lehet eddig látni mert direkt kitöröltem belőle hogy érthető szöveg legyen, de itt van, hogy milyen:

Mo9ndju7k te3ssék e3gy mo9ndat.

Elvileg zárlatos lett és engem az érdekelne, hogy meg e lehet csinálni??

Elég hülye vagyok mint látszik xD + gépekhez sem nagyon értek de tippeket előre i8 köszönöm :D



2014. jan. 10. 21:15
 1/3 A kérdező kommentje:
xDDD Bocsi a kérdést elfelejtettem átírni ><..
2014. jan. 10. 21:16
 2/3 BM-Striker ***** válasza:
Szétszeded a billentyűzetet, és minden alkatrészét megszárítod.
2014. jan. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem.. Köszi a választ:)
2014. jan. 10. 22:41

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!