Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy hívják a billentyűzet...

Hogy hívják a billentyűzet végére szerelhető szerkezetet?

Figyelt kérdés
hogy hívják a billentyűzet bementetre csatlakoztatható kis lila szerkezetet ami elment minden leütött billentyúűt és ezeket vissza lehet nézni

2014. jan. 9. 18:25
 1/7 Uherga11222000 válasza:
Én erről a szerkezetről, még életemben nem hallottam, de értelmét sem nagyon látom...Mondjuk lehet, hogy ha nem csak te használod a gépet.
2014. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keylogger alapján talán el lehet indulni, amúgy nemtudom. :D
2014. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valszeg Kevin Mitnick: A legendás hacker 2 - A behatolás művészete c. könyvében olvashattad...valóban van ilyen eszköz, de abban a könyvben nem vették hanem elkészítették, nevét én sem tudom. De alapjáraton sztem kell bele vmi memóriaegység, aztán mivel különálló eszközről van szó..(nem a gép része))programozható memória kell bele.
2014. jan. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok. Csak egyszerűen USB keylogger néven kell keresni. :D
2014. jan. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy egy átlagos billentyűzetre hogy lehet csatlakoztatni, az enyémen nincs USB aljzat.

Se másmilyen.

2014. jan. 10. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt van egy, de ezt a gépbe kell bedugni, nem a klaviatúrába, de szerintem erre gondolhatsz:

[link]

2014. jan. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a billentyűzetbe kell csatlakoztatni hanem a billentyűzet és a számítógép közé PS2 vagy USB porton.
2014. jan. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!