Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az normális egy pc kontrollern...

Az normális egy pc kontrollernél hogy ha azt az analóg kart ameikkel nézelődni lehet azt jobbra fordítom akkor felfelé ha balra akkor meg lefelé néz és ez fordítva?

Figyelt kérdés
faterom azért nem akarja kicseréltetni garanciára mert aztmondja hogy "biztos annak a játéknak ilyen csak ameikkel játszottam" közbe a dark souls-t,dead sky,need for speed undeercover,devil may cry, meg egy rakás játékot kipróbáltam vele de mindeggyiknél össze volt kavarodva az analóg irányítása (csak a jobb oldali analógon van ez)

2014. jan. 8. 19:27
 1/2 A kérdező kommentje:
ja igen azt elfelejtettem írni hogy trust gxt 11-es a kontrollerem
2014. jan. 8. 19:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az XBOX 360 Controller emulator programot (X360CE). Ezzel be lehet konfigurálni úgy a gamepadokat, hogy menjenek a játékokkal. Az én Saitek Impact gamepadomat enélkül semmire sem tudnám használni :D
2014. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!