Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ennyi ram elég lesz a Amd...

Ennyi ram elég lesz a Amd 5800k-nak?

Figyelt kérdés
kingston 2x4gb 1600mhz.
2014. jan. 8. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Filmnézésre, böngészésre bőőőven!


Videovágásra még egyszer ennyi kellene :-)


Új játékok szép futtatásához pedig se a RAM, se a Proci nem elég..

2014. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
őőőőőőőőőőő mi az hogy nem elég? csak a számok miatt beszélsz így? (mint az ilyen szaki emberek 90%-a) nekem ilyen procim van egy hd 6670-el és minden játékot visz igaz a legújabbakat már csak low/ medium hdban de 2012-ig minden megy hd -n maxon.Jah és csak 4 gb ramom van ^^ . A proci önmagában a 8 gb rammal meg hogy példát mondjak vinné a skyrimet 20 fps-el low/mediumon hdban. hd alatt és lowon meg meglenne a stabil 30 fps . Ami azért nem rossz ha azt nézzük hogy 30 ezerből megvan a proci. Viszont érdemes gyorsabb ramot 2133mhz-t venni mert az ad kb + 15 fp-st igaz rohadt drága és akkor már nem éri meg.
2014. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"őőőőőő mi az hogy nem elég? csak a számok miatt beszélsz így?"

-Nem mondtam, hogy nem elég. Olvasd el még egyszer mit írtam: "Filmnézésre, böngészésre bőőőven! "


"nekem ilyen procim van egy hd 6670-el "

-Nekem is ilyen procim van, és képzel el, hogy a processzorral semmi gondom, csak a bele integrált videovezérlő (HD7660D)az ami gyenge játékra


"érdemes gyorsabb ramot 2133mhz-t venni mert az ad kb + 15 fp-st igaz rohadt drága és akkor már nem éri meg."


Most "érdemes"? venni vagy "nem éri meg"?



2 x 4Gb 2133-as RAM most kb. 30.000 Ft-ba kerül


Viszont 30.000 Ft-ért vehetsz egy akármilyen Radeon HD 7790-est ami nem +15 fps-t fog neked játék alatt produkálni hanem jóval többet...

2014. jan. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!