Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot vegyek ami...

Adrian0312 kérdése:

Milyen laptopot vegyek ami játékra is alkalmas?

Figyelt kérdés

Olyan 150.000 ft-ot szánnék rá ! Tudom ennyiért már jó pc meg laptop nem játékra való bla bla bla...


Amire kéne : filmezés (full hd), netezés, játék !


2014. jan. 7. 11:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Vga kb egy szinten van, a proci sokkal jobb + úgy általában a lenovok jobbak mint az acerek, +2 gigával több ram, döntsd el, neked megéri-e
2014. jan. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
az acer-ben nem gyenge a proci ? 1.8GHz lehet több is tuboval ?
2014. jan. 7. 20:58
 23/26 anonim ***** válasza:

i3-ban nincs turbo csaj HT(2 mag 4 szál)

de értsd már meg, nem kapsz jobbat 130 ezerért, ha kevés ha nem. Egy proci sebességét meg koránt sem egyedül az órajel határozza meg. Az az i3 sokkal jobb mint az amd, amit te irogattál.

2014. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
csak
2014. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
na jó értem de pl egy olyan játék amiben a gépigény minimum rgy 2.2GHz vagy akár nagyobb proci akkor ezen a gépen szóba sem jöhet ? nem sok olyan game van aminek 2 GHz-nél kisebb lenne a gépigénye.
2014. jan. 7. 21:57
 26/26 anonim ***** válasza:
Az AMD a8-as probookot én ajánlottam. Valóban erősebb egy m-es i3, de mivel játékra kell, és ilyen árban úgy is a vga lesz a szűk keresztmetszet, ezért mindegy, a vga úgysem cserélhető. Az árkategóriában azt kell megvenni, amiben legjobb a vga. Más kérdés, hogy minőségbeli külömbségek vannak a laptopok között anyagban, normális ember ezt fontos tényezőnek tekinti, de normális ember amúgy sem vesz játékra laptopot, vagy csak ha van rá legalább 300 ezre.
2014. jan. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!